Dorlion Dent

Ekibimiz

Dorlion Dent ailesindeki tecrübeli diş hekimlerimiz ve personelimizle, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına çalışıyoruz.

Dr. Dt. Levent Önal

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı

2009 Yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olduktan sonra, 2013 yılında Çene Cerrahisi alanında uzmanlık eğitimimi tamamladım. O süreç boyunda 2 yıl devlet memurluğu olmak üzere İstanbul, Antalya, Denizli, Burdur, Didim, Bodrum gibi bir çok ilde kliniklerde görev aldım. 2014 - 2023 yılları arasında Eskişehir Doktorlar Caddesi’nde Özel Muayenehanemde hastalarıma hizmet verdim. 2023 Haziran ayından itibaren kurucusu olduğum, Dorlion Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde hizmet vermeye devam ediyorum. Yurtiçi ve yurtdışı fuar, kongre, seminer ve kurslara katılarak alanımda güncel gelişmeleri takip etmeye özen gösteriyorum.

Prof. Dr. Emre Mumcu

Protez Uzmanı

1993 ve 1998 yıllarında sırasıyla Eskişehir Anadolu Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldum. Doktora derecemi İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalında, 'Redüksiyon Tedavili Disk Yer Değiştirmelerinde Stabilizasyon ve Anterior Yeniden Konumlandırma Atellerinin Çiğneme Kasları ÜzerineEtkilerinin Elektromiyografik Olarak Değerlendirilmesi' başlıklı tez ile aldım. Askerliğimi 2007-2008 yılları arasında Gülhane Askeri Tıp Akademisi Diş Bilimleri Merkezinde tamamladım. 2012 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden Eskişehir OsmangaziÜniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ne geçerek Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalında öğretim üyesi olarak göreve başladım. 2014 yılında Doçent 2020 yılında Profesör ünvanını aldım. İstanbul’da Öğretim Üyeliği yıllarında Fakülteden tanıdığım Dr. Dt. Levent Önal ile yollarımız tekrardan Eskişehirde kesişti ve Temmuz 2023 yılında emekliliğimi alıp Dorlion dent bünyesine katıldım ve Protez Uzmanı olarak hizmet vermekteyim. 127 adet ulusal ve uluslararası makalem ve bu makalelerime 1500'den fazla atıf yapıldı. 3 adet uluslararası Patentim ve uluslararası konferans ve sempozyumlarda sunulmuş 45'in üzerinde sunumum bulunmaktadır.

Dt. Yasin Yılmaz

Diş Hekimi

Merhaba ben Diş Hekimi Yasin YILMAZ. Lise öğrenimimi Eskişehir Fatih Fen Lisesi ve Özel Şehir Temel lisesinde tamamladım.2016 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'ni kazandım ve 2021 yılında lisans eğitimimi tamamladım. Fakültedeki son yılımda özellikle pratik alanda ciddi arayışlarda bulunduğum için devamlı bilgi arayışındaydım. Bu arayış esnasında Sevgili Dr.Dt.Levent ÖNAL ile karşılaştım.Lisans eğitimimi tamamlar tamamlamaz Ankara'da 6 ay yine çok iyi bir kadroyla çalışma fırsatı buldum. Sonrasında her zaman yaşamak istediğim güzel şehrimiz Eskişehir'de Sayın Levent Önal ile güzel bir iş hayatına başlama kararı aldık. Bu esnada devamlı özellikle kanal tedavisi alanında yine çok ileri seviye hocalardan ileri seviye eğitimler almaya devam ettim. Eskişehirde 2 yıl muayenehanecilikten sonra Dorlion Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'ni açma kararı aldık. Burada hastalarımıza halen hizmet vermeye ve çalışmalarımız esnasında da devamlı kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Diş hekimliğinin tüm alanlarında yeni yöntem ve teknolojileri devamlı takip edip bunları bünyemize katmaya özen gösteriyoruz. Şahsım adına vakaların çoğunda kurtarılamaz denilen dişleri kurtarmaya ve her zaman en sağlıklı durum olan insanların kendi dişini kullanmasına eğilmiş durumdayım. Özellikle kanal tedavisinde ileri seviye teknolojileri kullanmam bunda epey etkili.

Dt. Süleyman Sönmez

Diş Hekimi

Merhaba, ben Diş Hekimi Süleyman Sönmez. Eğitim hayatıma Eskişehir'de başladım ve lise eğitimimi Eskişehir Fatih Anadolu Lisesi'nde tamamladım. Ardından, Karadeniz Teknik Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde lisans eğitimimi 2020 yılında başarıyla bitirdim. Diş hekimliği kariyerime Konya'da özel bir poliklinikte başladım. Bu süre zarfında, farklı hasta profilleriyle çalışarak mesleki deneyimimi artırdım ve hasta memnuniyetini sağlamaya odaklandım.Ancak, özlem duyduğum memleketim Eskişehir'e dönme kararı aldım. Eskişehir'e döndükten sonra, Dr. Dt. Levent Önal ile tanıştım ve Eskişehir Dorlion Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde çalışma fırsatı buldum. Bu merkezde, modern tıbbi teknolojiyle donatılmış bir klinikte sizlere hizmet verme şansını yakaladım. Burada, her bir hastaya bireysel yaklaşarak, onların özel ihtiyaçlarına uygun tedaviler sunmaya özen gösteriyorum. Meslek hayatım boyunca, diş hekimliğindeki güncel gelişmeleri takip etmeye büyük önem verdim. Bu doğrultuda, çeşitli diş hekimliği kurslarına katılarak yeni teknikleri öğrenme ve uygulama şansı elde ettim. Amacım, hastalarıma en modern ve etkili tedavileri sunarak, onların sağlıklı gülüşlere kavuşmalarına yardımcı olmaktır. Sizlere uzmanlık ve deneyimimle hizmet vermekten mutluluk duyuyorum. Sağlıklı ve güzel gülüşler için birlikte çalışmayı sabırsızlıkla bekliyorum.

Dt. Volkan Demir

Diş Hekimi

Adım Volkan Demir. Kahramanmaraş'ta doğdum ve burada ilkokul, ortaokul ve lise eğitimimi tamamladım. Eğitim hayatımda her zaman öğrenmeye ve gelişmeye büyük bir önem verdim. Üniversite eğitimime İstanbul Medipol Üniversitesi'nde devam etme fırsatını yakaladım. Diş hekimliği alanında aldığım bu eğitim, mesleğimde temel bir adımı temsil etti. Ancak, mezuniyet sonrası eğitimlerime devam etmek gerektiğini düşündüm. Diş hekimliği alanında güncel kalmak çok önemlidir çünkü bu alandaki gelişmeler hızla ilerlemektedir. Hekimlik anlayışım, her hastanın benzersiz olduğunu ve her hastanın öyküsünün farklılıklar taşıdığını kabul eder. Bu nedenle, her hastayı ayrı ayrı inceleyip doğru teşhisler koymaya odaklandım. Ne kadar iyi görebilirsem, o kadar iyi tedaviler yapacağıma inandım. Bu nedenle, kafa yapıma ve çalışma mesafeme özel tasarlanmış, ışık kaynağı olan ve görüşümü 5 kat yaklaştıran loupe kullanıyorum. Bu, hastalarıma daha hassas ve etkili bir tedavi sunma amacımın bir parçasıdır. Teknolojinin de bize sağladığı büyük bir destek var. Tomografi ve ağız içi tarayıcılar gibi cihazlar, hastalarıma daha iyi hizmet vermek için tedavilerimi kolaylaştırıyor. Sonuç olarak, diş hekimliği benim için sadece bir meslek değil, aynı zamanda bir tutku haline geldi. Her hastam için en iyi tedaviyi sunmak ve onların sağlıklı bir gülümsemeye sahip olmalarına yardımcı olmak benim için büyük bir mutluluk kaynağıdır. Gelecekte de bu tutkuyla çalışmaya ve hastalarıma yardımcı olmaya devam etmeyi dört gözle bekliyorum.

Uzman Dt. Esra Özkan Kaya

Pedodonti Uzmanı

Ben Çocuk Diş Hekimi Uzmanı Esra ÖZKAN KAYA. Bursa/İznik doğumluyum. Lise eğitimimi İznik Anadolu Lisesi ‘nde tamamladıktan sonra Hacettepe Üniversitesi’nde diş hekimliği eğitimime başladım. 5 yılın sonunda şeref öğrencisi olarak diş hekimi unvanını aldım. Diş hekimliği uzmanlık eğitimi sınavında (DUS) yüksek bir derece yaparak Osmangazi Üniversitesi Çocuk Diş Hekimliği (Pedodonti) bölümünde uzmanlık eğitimime başladım. 4 yılın sonunda bu eğitimimi de başarıyla tamamlayarak çocuk diş hekimi ( pedodontist ) oldum. Şu an Dorlion Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çocuklarıma klinik şartlarında lokal anestezi ile ve gerektiğinde genel anestezi altında estetik dolgular, kanal ve yarı kanal tedavileri, paslanmaz çelik ve zirkonyum kronlar, diş çekimi, yer tutucu uygulaması ve minimal yaklaşımlarla koruyucu uygulamalar yapmaktayım. Tüm amacım ve çabam “Çocuklar gülsün diye…“

Uzm. Dt. Ayşegül Eşsiz Dağdelen

Ortodonti Uzmanı

1994 Ankara/Çankaya doğumluyum. İlkokul eğitimi Ankara’da tamamladıktan sonra lise eğitimime Kütahya Anadolu Öğretmen Lisesinde devam ettim. 2017 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden onur öğrencisi olarak mezun oldum. 2018 yılında Diş Hekimliğinde Uzmanlık sınavında Türkiyede derece yaparak Ortodonti alanında uzmanlık eğitimine başladım ve 4 yıllık eğitimim sonunda Ortodonti Uzmanı oldum. Kliniğimizde şeffaf plaklarla ortodontik tedaviler, tel tedavisi, fonksiyonel tedaviler, hareketli apareyler ile tedaviler ve eklem tedavilerini hastalarıma uygulamaktayım.

Dorlion Dent
RANDEVU AL
WHATSAPP